10 najlepszych kryptowalut z dywidendami

News

Istnieją dwa rodzaje ludzi: ci, którzy handlują kryptowalutami, aby osiągnąć zysk, oraz ci, którzy chcą inwestować w monety wypłacające dywidendy. Jeśli jesteś tym drugim typem, powinieneś dowiedzieć się, jak zarabiać na swoich funduszach. Jeśli masz podstawową wiedzę o dywidendach, musisz wiedzieć, że są one częścią zysku. Jeśli inwestujesz w tokeny, otrzymujesz część zysku sieci. Większość nadal uważa, że BTC jest najbardziej opłacalną inwestycją. Ale nie powinieneś oczekiwać, że otrzymasz dywidendy z Bitcoina ponieważ BTC jest jedną z kryptowalut, które nie wypłacają dywidendy. Poniżej znajdziesz listę kryptowalut, które wypłacają dywidendy.

Jak można uzyskać dochód z kryptowalut?

Niektóre giełdy wypłacają dywidendy w kryptowalutach. Pierwszym sposobem jest zakup i posiadanie tokenów. Drugą metodą jest postawienie stawki, aby otrzymać pasywny dochód z kryptowalut.

Zatem, jakie giełdy wypłacają dywidendy w kryptowalutach tym, którzy posiadają ich tokeny? Są to na przykład Kucoin, FTX i BitMax. W rezultacie otrzymują około 80% opłat transakcyjnych w dywidendach kryptowalutowych.

10 kryptowalut, które przyniosą Ci maksymalne korzyści

Jeśli chcesz jak najwięcej skorzystać z kryptowalut, musisz dokonać właściwego wyboru. Nie zastanawiaj się, którą z nich wybrać. Po prostu sprawdź poniższą listę najlepiej opłacanych kryptowalut:

Decred. Jest to wieloplatformowa kryptowaluta z dywidendami. Mechanizm, który się za nią kryje, to połączenie protokołów proof-of-stake i proof-of-work. DCR jest tokenem sieci Decred. Osoby, które zainwestują w jego tokeny, mogą liczyć na otrzymanie około 30% dywidendy rocznie.

Ontologia. Jego użytkownicy mogą czerpać korzyści ze stakowania. Dochód w skali roku może wynieść nawet do 4%. Ontology to sieć oparta na blockchainie i kryptowalucie, która jednocześnie wypłaca dywidendy.

Reddcoin. Jest to tak zwana waluta medialna. Jeśli użytkownicy udzielają się na Reddicie lub Twitterze, mogą zarobić około 5% rocznie od posiadanych udziałów.

Neblio. Wspiera Dapps i rozwój inteligentnych kontraktów. Można ją wykorzystać do uruchomienia ICO. Neblio, kryptowaluta, która wypłaca dywidendy, jest dostępna do handlu na Letsexchange.io - błyskawiczna giełda kryptowalut. Bez komplikacji można ją kupować i sprzedawać na bezpiecznej, bezproblemowej platformie.

NEO. Jeśli posiadasz NEO, możesz liczyć na wypłaty w GAS, które mogą sięgać nawet 0,0003 GAS dziennie. Jest to doskonały sposób na uzyskanie pasywnego dochodu z kryptowalut.

VeChain. Jest to jedna z popularnych platform do stawiania tokenów i otrzymywania dywidend w VTHOR. Na przykład, gdy postawisz 1 VET, możesz otrzymać 0,00042 VTHOR.

PIVX. Jest to zarówno token, jak i sieć. Posiadacze PIVX mogą zarobić do 4,8% dywidendy rocznie.

Komodo. Daje możliwość uzyskania dywidendy od stawek użytkowników monet. Należy jednak pamiętać, że trzeba postawić co najwyżej 10 KMD.

NAV Coin. Jest to wyjątkowa kryptowaluta, ponieważ może pochwalić się podwójnym blockchainem dla prywatnych transakcji. Ponadto istnieje system nagród POS staking, za pomocą którego można uzyskać dochód pasywny. Jedną z charakterystycznych cech jest to, że nie ma tu limitu dla stakingu.

KuCoin. Ta giełda aktywów blockchain ma swój token, KuCoin. Możesz regularnie zarabiać bonus KuCoin. Bonus ten stanowi 50% opłat transakcyjnych.

Wybierz odpowiednią kryptowalutę i uzyskaj pasywny dochód bez poświęcania dużej ilości czasu i wysiłku.